| LittleAngel19 a întrebat:

Din cate am auzit de la amicii lui, el este timid. De cate ori ma vede ma priveste mai mult de 1-2 minute, imi zambeste, alta intrebare in afara de buna ce mai faci nu prea stie sa puna asta pentru ca ne intalnim in pauza da nu mai mult de 2 minute stam de vorba.Nu prea iese din clasa. pe nici o fata nu o admira atat de mult ca pe mine.Eu citesc felul in care ma priveste si se uita la mine intruna ca ma place si are si de ce sa ma placa. dar niciodata nu a avut curaju sa vina la mine sa ma intrebe daca iesim la plimbare sau sa bem ceva, pe mess nu prea intra si cand intra nu vorbeste mai deloc. El este cam timid, in preajma mea are curaj sa ma priveasca si sa imi zambeasca ore in sir, probabil daca am sta mai mult timp de vorba am vorbi mai mult dar este cat de cat rusinos langa mine. Pana acum nu am apucat sa vorbim singuri, doar cu amicii lui langa noi. De aceea am o nelamurire, ma place sau nu? nu stiu ce sa spun? Cand am inceput sa ma imprietenesc cu un amic de al lui, am auzit ca l-a intrebat pe el de unde ma cunoaste.

4 răspunsuri:
| AndreiBox a răspuns:

Buna, dar nu ne'ai spus ce era mai important, tie iti place, il doresti? daca da, atunci fa tu primul pas, invita-l tu la un citro, si acolo ve'ti fi doar voi doi si totul va fi bine. Bafta

| AndreiBox a răspuns:

Am inteles faptul ca tu "i'ai dat semnele" poate el nu le intelege... ti'am spus, daca nu ai taria fata in fata, cand e pe mess sau printr'un mesaj invita-l tu la un citro. si crede'ma din cele povestite, va fi bine!happy succes

| LittleAngel19 explică:

Da imi place si vreau. eu mereu cand il vad ii zambesc, il privesc in ochi, incerc sa vorbesc cu el, pe mess l-am bagat de cateva ori in seama da nu prea intra el asa. incerc sa ii dau semne dar nu stiu daca sunt evidente si daca reactioneaza la ele. desi poate nu isi da seama

| LittleAngel19 explică:

Ms mult pentru sfat si parere. Sincer, cam ciudata situatie mai ales ca nu stiu ce gandeste el despre mine si daca ma place, eu cred ca ma place dar nu stie sa arate...asa cred eu dar as vrea sa stiu parerea voastra.