| Indeeditworks a întrebat:

Buna tuturor la mine la servici zilnic i-l surprind pe seful meu cum m-a privește si chiar dacă vede ca eu i-l observ el continua sa m-a privească si să-mi zâmbească. Probabil ca ma place. Întrebarea este cum sa procedez? Cum sa ii spun intr-un mod mai plăcut ca nu este in regula ce face? As vrea să-mi păstrez serviciul.

6 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

M-apuca ameteala cand vad i-l surprind, i-l observ, sa m-a priveasca, în loc de il surprind, il observ, sa ma priveasca. Chiar asa, mai Indeed?
Ref. la intrebarea ta, intoarce si tu capul si fa-te ca nu vezi. Dupa un timp va renunta si el.

| Indeeditworks explică (pentru sabin89):

Se modifica automat. Poate ma ajuți tu cu ocazia asta. Exista vreo Setare care sa nu ma mai ajute când scriu?

| T0T a răspuns:

Îți păstrezi serviciul dar profiți un pic.

| Mayar a răspuns (pentru T0T):

Uiti ca totusi mai exista unii care stiu ce inseamna si de asemenea, au - DEMNITATE!

| BlitzLikeXd a răspuns:

Uita-te linistita la ce faciwinking

| Indeeditworks explică (pentru BlitzLikeXd):

Cred ca așa am sa fac. Dar este chiar enervant când te dezbracă cineva din priviri