| TVD13 a întrebat:

Trebuia sa ma intalnesc azi cu el la 5! Cred ca am stat o ora acolo si l-am asteptat! Dupa o ora ma suna si-mi zice ca nu poate sa vina ca are treaba! Asta fiind prima noastra intalnire. M-am certat cu ai mei numai ca sa plec sa ma intalnesc cu el. (Nu ma prea lasa afara)sad Si apoi m-am dus in parc cu fetele, si am trecut si prin oras si el era la terasa cu niste baieti fumau si radeau! Mi-a zis ca maine sigur vine! Stiti cum am reactionat?! Cand am auzit am aruncat telefonul jos!
E un idiot! Maine nici nu stiu ce sa mai fac. Imi vine sa plang si sa injur si sa-l strang de gat...
Ce sa fac sa ma duc?!thinking:Scryingcrying

9 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Scumpo, e un mare IDIOT!
nu te merita.
mai bine, uita-l.

P.S. daca as fi in locul tau nu doar ca l-as strange de gat... i l-as rupe si nu doar gatul... l-as fragezi si pe EL.

| Marijuana a răspuns:

Deci el era cu baietii fumau si radeau in timpul in care tu`l asteptai sa vina la intalnire. Bun si ai asteptat, ai asteptat si iar ai asteptat si te suna pam pam si`ti zice ca nu mai vine ca are treaba? Ce treaba sa stea cu baietii? Asta inseamna ca lui chiar nu`i pasa de tine. Merita sa te injosesti in fata unuia ca el? Nu nu nuwinking fii fata desteapta fa`i si tu cum ti-a facut el, zi`i ca va intalniti maine, nu te duce nici tu si daca te suna sa te intreaba hai nu mai vii sau stiu eu ii zici si tu aa am uitat ca trebuia sa ne intalnim, scuze si gata. E un nimic atata timp cat ti-a facut asta.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Am mai auzit cazuri cand se juca pe calculator in loc sa mearga cu fata.Ce sai faci, distrusi.Primu rand ca mint, 2 ca se tampesc fumand si razand ca retardatii. Is destui multi mai atenti si mai buni pentur tine, cauta ca o sa gasesti tongue

| heiii a răspuns:

Da,du'te. ar fi bine sa ii dai o lectie. sa nu stai sa planifici dinainte ce vrei sa ii spui! tot ce simti atunci cand il vezi, spune'i! arata'i ca si a facut o falsa parere despre tine.

| Madyupsik a răspuns:

Cred ca ar trebui sa ii oferi a doua sansa daca tia cerut-o. Fa si miine o incercare sa te vezi cu el si daca isi va cere scuze daca isi va recutoaste greseala atunci poate ca merita sa fiti impreuna. Dar daca nici miine nu va veni renunta la el. Bafta

| 2487283ioo a răspuns:

Hai lasa scumpo nu fi trista pentru asta..nu merita.Maine sunt toata ziua acasa happy

| Lia09 a răspuns:

Din moment ce el era cu baietii si nu avea nici un stres, e clar ca-l doare fix in cot si vrea sa te joace pe degete. De ce sa te lasi umilita de el? Crezi ca e singurul baiat din lume? Macar daca tot te certi cu parintii pentru un baiat, sa fie unul care merita cu adevarat!
Las-o balta cu asta si cauta unul care sa stie sa te aprecieze.

| AngelGirl5 a răspuns:

Clar NU!

Ar fi cea mai mare prostie pe care ai putea s-o faci... sincer!

| xoxolavxoxo a răspuns:

Ii poti spune asa: "Baiatule, daca stii ca vi la intalnire, vin si eu. Daca sti ca nu vi, atunci nu vin." sau "Daca sti ca ai treaba si nu poti veni macar nu ma mai fa sa vin pana la intalnire degeaba".Asa sunt baietii.Isi bat joc de fete, dar poate el e diferit si nu e ca toti baietii.
Oricum nu trebuie sa il injuri si nici sa il strangi de gat!laughing
Bafta si sa ma anunti daca ai mers sau nu la intalnire si ce s-a intamplat!:*