| best1people a întrebat:

Trebuie sa imi fac o prietena, nu stiu cum se saruta si nu stiu ce sa fac in viata caci toata lyumea ma stie de prieten timid...am nevoie de o iubita si nu stiu ce sa ma fac, nu am avut nici un contact cu o fata... vreau solutii nu incrajari

3 răspunsuri:
| Ursoianu23Ovidiu a răspuns:

Un mic sfat:inceraca mai intai sa iti faci prietena o fata mai timida asa cum esti tu si de aici te descurci tu. Daca faci primul pas, la al 2-lea nu mai ai nevoie de ajutor

| Hazzard a răspuns:

Nu trebuie sa te grabesti. Daca nu iti place de o fata in mod special si vrei una doar pentru ca lumea te stie timid atunci iti sugerez sa astepti.

| DoiCai a răspuns:

Poti sa o cumperi cel mai bine: fetitepebani.ro