| musfash a întrebat:

Trebuie sa intreb pe cineva neaparat asa ca scuze daca e cam fara rost intrebarea, dar chiar vreau sa stiubatting eyelashes. Asa big grin imi place de un baiat de la mine de la liceu.Prietena mea cea mai buna este prietena cu unul dintre prietenii lui si prietenul lui a aflat ca imi place de el prin prietena mea cea mai buna, dar l-am rugat sa nu-i spuna, iar prietena mea cea mai buna m-a asigurat ca nu va afla. Bun... a trecut weekend-ul.Luni, la liceu in pauza eu stateam pe banca impreuna cu colegii mei, iar ei stateau undeva langa noi deoarece noi le-am ocupat banca pe care stau ei de obicei. El s-a pus undeva chiar in drept cu mine si se tot uita la mine, pana si prietena mea cea mai buna mi-a spus ca se tot uita.Atunci eu m-am gandit ca a aflat ca imi place de el, dar prietenul lui mi-as spus ca nu stiewinking Urmatoarea zi, eu ce putin nu am mai observat sa se uite la mine, dar azi dimineata a trecut pe langa mine si mi-a zambitbatting eyelashes Trebuie sa precizes si faptul ca acum cateva saptamani l-am rugat sa-mi faca un serviciu si a acceptat fara suparare. Voi ce credeti ca se intampla, oare stie ca il plac sau nu stie si se uita la mine oricum? dau fundita si multumesc pentru. raspunsuri :X:*(si scuze daca sunt greselibatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Mikka09 a răspuns:

Eu nu cred ca a aflat deodata ce pr ta ti-a promis k nu spune...si poate s-o fi indragostit si el de tine.in orice caz lasa-l pe el sa faca primul pas:d

3 răspunsuri:
| LorryDulce a răspuns:

Nu vei sti niciodata ce simte sau ce gandeste pana nu vorbesti cu el.Nu ai nimic de pierdut daca intr-una din pauza de exemplu ii spui ca vrei sa vorbiti, si te poti interesa daca nu cumva place pe cineva iar daca nu ii poti spune ca il placi sau ca te intereseaza si il poti intreba ce parere are, daca simte si el la fel. Poate iesi ceva frumos si chiar daca nu macar sti ca ai incercat si nu vei sta sa te intrebi toata viata.

| alexandra3325 a răspuns:

Pai... eu cred ca te place,intr-adevar a aflat, de zici uh ca se uita la tine, dar se uita la tine ca te place si el sau pote te placea de mai mult timp si nu stia cum sa spuna. acum ca stie ca si tu il placi...asteapta. nu astepta prea mult dar totusi asteapta

| sWeeX a răspuns:

Poi... In primul rand daca se tot uita, se uita, se uita la tinelaughing fa thu primul pas k poate ii este rusine :$ poate ca nu vrea sa fiti vazuti impreunabig grinhappy Sper ca am fost de folos!