| RAY a întrebat:

Trebuie sa invatam din greselile facute asa se spune, iubirea pentru o persoana care ne-a cauzat suferinta este o greseala care nu mai trebuie sa o repetam?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

e o greșeală care trebuie repetată până o să găsești omul care nu te va face să suferi, în caz că există.

3 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Nu e o greseala... orice chestie de genul asta trebuie tratata ca "experienta". Inveti din greseli in sensul ca iei din fiecare situatie ce puteai face TU altfel si incerci sa aplici pentru viitor.
A-ti refuza niste senzatii, sentimente absolut normale...e o prostie..nu experienta de viata.

| RAY explică (pentru sofisis):

Pentru mine a fost o greseala