| martutza a întrebat:

Invatam din greselile altora ne ajutam din raspunsurile celorlati,,, dar pe noi cum ne putem ajuta fara sa depindem de ceilalti de ce mereu trebuie sa existe o persoana care sa conduca totul din umbra?

2 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Nu trebuie sa depindem de altii ci trebuie sa ne ajutam si sprijinim reciproc in unele momente. Cu persoana care conduce totul (cum?)din umbra nu sunt lamurita la ce te referi:sot, sef, prieten sau cine?

| ruxandraaaaioanaaaa24 a răspuns:

Personal nu cred ca trebuie sa existe mereu o persoana care sa conduca totul din umbra, consider ca putem sa nu depindem de altii.
Faptul ca invatam din greselile altora sau ca ne ajuta oarecum parerile celorlalti nu inseamna ca depindem de altii. Putem fi independenti, totul este sa ne dorim acest lucru.