| LALA674FDF a întrebat:

Tuturor baietilor le miros urat organele genitale la PUBERTATE?
(exemplu: 15 ani )

11 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Mirosul in zona genitala. nu doar la baieti si nu doar la Pubertate. Depinde de foarte multi factori! nu prea are legatura cu sapunul..ca ori cat te ai spala tot ramane un miros specific...
!

| MasterYoda a răspuns:

In general, celor care nu se spala.
totusi, cum ai ajuns sa mirosi organele genitale ale altuia?

| Hakuouki a răspuns (pentru MasterYoda):

Initial mi s-a parut amuzant, dar nu pot sa nu te intreb, esti sigur ca vrei sa stii raspunsul?
LALA, de cand a aparut sapunul, nu.

| Fernando9Torres a răspuns:

Daca nu te speli, normal ca puti...dar na, majoritatea barbatilor sunt asemanati cu porci....deci nu e o problema!

| BpBycaBestEVer a răspuns:

Fa dus cat de des poti si incearca sa "insisti" in acea zona.

| Crash0 a răspuns:

Aici nu e vorba de pubertate ci de igena personala de zi cu zi. Spala-te des!

| UTB a răspuns:

e vorba de hormoni in ***. spala-te mai des si n ai probleme

| LALA674FDF explică:

Bineinteles nu dupa dus...
In timpul zilei. asa.

| LALA674FDF explică:

Nu e vorba despre mine.
Eu fac dus de doua ori pe zi.
Fac inot de performanta, ganditi-va putin.

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru LALA674FDF):

Pai daca nu-i vorba despre tine, atunci despre cine? ce ai facut mai? laughing))

| LALA674FDF explică (pentru Th3AbSinTh3):

M-a intrebat un prieten.