| Gargarits'O a întrebat:

Uffcrying. Am o "prietena" adica eu o consider deja fosta mea prietena ea infara de mine mai se intelege bine si cu alte fete de vreo 2 zile pur si simplu nu mai sta cu mine a vn una din italia si abia ma mai baga in seama astazi eram la mine la magazin si a stat 5 min apoi a plecat cu un prieten peste str si statea acolo si pe mine ma lasat singura. asta e prietena? mai merita sa fim prietene?

Răspuns Câştigător
| TeodoraCucerzan a răspuns:

Pai ar trebui sa vorbrsti cu ea sa vezi de ce se comporta asa. O poti intreba daca mai are de gand sa continue in acelasi fel. Daca v-a continua spun sa ramaneti doar amice (adica sa va salutati, sa vorbiti una cu alta dar nu chestii de prieteni doar asa)nu prietene.