| rRs a întrebat:

Uitati cam cum sta treaba,deci o fata mi-a spus ca ma place dar eu nu am simtit la fel si ea nu a reactionat prea bine si de fiecare data cand ne intalnim ma evita,si eu din rusine pentru ca i-am zis ca nu o plac incerc sa ii respect decizia, imi puteti da niste sfaturi cum as putea sa-mi cer scuze?
dau funda...

Răspuns Câştigător
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Am sa vomit. acum gen straight face De ce sa-ti cer i scuze? Ca ai fost sincer si ai zis ce ai simtit? bineinteles ca ai facut o tampenie. dar frate. sa lasi capul jos in fata femeii? cum fac toti?

5 răspunsuri:
| raluk27 a răspuns:

Ce rost are? Nu o încălzesc cu nimic scuzele tale. Ba mai mult, s-ar putea sa fie interpretate gresit, ca te-ai răzgândit. In felul asta, i-ai da sperante degeaba.

| rRs explică (pentru raluk27):

Macar semnificativ, sa vada ca imi pare rau pentru faza asta, din punctul tau de vedere, tu fiind fata banuiesc, macar sa fiu impacat cu ideea ca macar i-am cerut scuze

| raluk27 a răspuns (pentru rRs):

Las-o asa, ca ii trece. Si din moment ce nu simti nimic pentru ea, de ce te intereseaza ca s-a suparat?

| rRs explică (pentru raluk27):

Deoarece ma intelegeam foarte bine cu ea, de asta

| FlorinGamingRo a răspuns:

Te duci cu o floare te pui in genunchi si iti ceri scuze!