| TotEu1993 a întrebat:

Un ajutor TPU.care este cea mai buna si frumoasa metoda sa ai areti unei fete ca intr-adevar ti la ea? ia a vrut o pauza, in timpu asta nu vrea sa vorbim deloc... daca reusesc sa fac o melodie cu dedicatie pentru ea.adica un cantaret sa faca pe o melodie o dedicatie speciala pentru ea, ma ocup cu muzica, am prieteni care sunt prieteni foarte buni cu multi cantareti de la care iau muzica direct din studio, sa ai copiez tot facebook-ul sa fac altu?big grin
Dati-mi idei... poate o voi face sa si regrete ca a ales pauzabig grin

4 răspunsuri:
| MonkeyBoss a răspuns:

Denis, puisor, asa tare te-a suparat limba romana, ca aproape ai ucis-o?

| TotEu1993 explică (pentru MonkeyBoss):

Aoloo pai la ce suparat sunt cincer... abia mai stiu cum scriusad

| Sovieticul a răspuns:

Nu stiu exact ce vrei sa o aduci inapoi sau sa o respingi?! Daca vrei sa o aduci inapoi incerca si tu sa ii aduci un cadou subtil!

| likeaboss a răspuns:

Daca a vrut o pauza si a specificat ca nu vrea sa vorbiti, cel mai bine ar fi sa ii respecti decizia.incearca sa nu te mai gandesti la ea si sa astepti sa te caute...altfel risti sa o stresezi, sa o bati la cap si sa o alungi.pastreaza ideea cu melodia pentru atunci cand va veti impaca...