| anonim_4396 a întrebat:

Am o colega in scoala de care imi place... Acum un an eram prieteni foarte buni ne vedeam tot timpu si vorbeam mult.
Acum de abia ca ne salutam. De fiecaredaca cand e pe facebook ea nu ma saluta niciodata si cand o salut eu vorbim doar...
Salut, ce faci si atat!
Va rog niste idei cum as putea sa refac prietenia daca se poate.

2 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Buna
Cred ca a cunoscut alti oameni, si-a schimbat anturajul si s-a schimbat si ea. Ca sa mai poti reface prietenia singura solutie ar fi sa o intrebi ce s-a intamplat, ce s-a schimbat, daca ai gresit tu cu ceva. Daca ti se pare ca nu ii pasa atunci las-o in pace e o cauza pierduta iar daca va vrea sa redeveniti prieteni va incepe sa vorbeasca cu tine.
Succes!

| Biancaalone a răspuns:

Hey! Cred ca ai facut tu ceva de e asa! Sau poate vrea sa nu mai fie prietena cu tine! Sunt 1001 de motive! Sti cum poti sa aflii respunsul corect? Ei bine.du-te si intreab-o! Succes happy