| babygyrl a întrebat:

Un amic de-al meu are o problema si am zis sa il ajut.Are aproape 18 ani, prietena lui 15. Ea este o colega de-a mea, nu prea ma inteleg cu ea ca scoate povesti si nu pot avea incredere in ea. Cu el ma inteleg fff bine si cand am aflat ca este cu ea i-am spus totul despre cum e ea, ca isi bate joc de el, si nu m-a crezut.Intr-o zi vb cu ea pe id ei si cand colo era el, nu am stiut, si am vb cu,, ea`` despre un baiat cu care s-a culcat ea si atunci mi-a zis ca e el pe is ei.Si i-am spus atunci tot. El a vorbit cu ea cand a aflat si ea zice ca nu e adevarat ca sunt inventii doar.Eu stiu de la ea, ea mi-a spus, apoi baiatul cu care s-a culcat si prietena baiatului. Ei spun ca e adevarat. Ea nu vrea sa recunoasca, se jura ca nu s-a culcat cu baiatul acela.Si aseara prietenul la fata asta l-a intrebat daca e adevarat pe ala cu care s-a culcat si i-a spus ca e adevarat.Cand am vb prima data cu baiatul a spus ca daca e adevarat o lasa, ea plange si se jura ce nu s-a culcat cu ala. Ce sa faca? Nu stie pe cine sa mai creada, e derutat. Ea l-a mintit. Ce sa faca? A incercat sa vb cu ea si incepe a plange si inchide telu. Ce sa faca?

Răspuns Câştigător
| PuFuleTe_5630 a răspuns:

Pentru chestea asta nu trebuie sa mai aive sentimente pentru ea ii spune direct in fata ce crede desprea ea si o lasa sau daca nu are curaj sa o puna sa dovedeasca ca nu a facut nimic daca nu poate... mai bine sa o lassa si sa nu mai aive sentimente pentru ea

2 răspunsuri:
| florg78 a răspuns:

Ideea e sa nu te joci cu astfel de lucruri, pentru ca poate fi periculos pentru toata lumea. ce face ea cu viata ei particulara, intima nu priveste pe nimeni, spunind la unul si la altul de ce a facut ea i poti distruge viitorul, pata imaginea, ce sti pastreaza pentru tine si spune doar daca ea e de acord altfel nu.

| aangelia a răspuns:

Nu trebuie sa te interseze problemele altora.
dar, eu in locul lui nu as mai suna-o. da-o dracu ca ea a facut greseala sa se culce cu altu atata timp cat avea prieten
e cu*** nu?laughing