| Com3 a întrebat:

Hey TPU!
Acum 8 luni m-am despartit, de prietena mea... happy, am suferit mult din cauza ta, inca mai tin la ea! happy
Ce-l mai bun prieten al meu, nu o suporta niciodata, mai ales dupa ce m-am despartit de ea vorbea, foarte urat de ea!
Astazi am aflat ca e "cea mai bune prietena a lui"!
Il consider un gunoi, pe baiatul respectiv de ce nu mi-a spus, daca simte ceva pentru ea?
De ce m-a mintit?
Nu stiu sigur daca sunt impreuna, dar stiu sigur ca " sunt prieteni buni "!
Cum a putut sa faca asta?, era ce-l mai bun prieten al meu, am fost "alaturi" de el, mereu, de cand eram mici!
Eram ca si fratii, si la rau si la bine! oh go on
Maine o sa ii spun si lui, ca am aflat... happy!
Ce ar trebui sa ii spun, mai are vreun rost sa vorbesc vreodata cu el? happy
Ne cunoastem de cand eram copii, nu l-am mintit niciodata, nu i-am ascuns ceva, ii spuneam totul! happy
Totusi de ce a facut asta?, vorbea foarte urat de ea, pe la spate, chiar nu pot sa inteleg, de ce nu mi-a spus, de ce mi-a ascuns asta! oh go on
Dau funda pentru ce-l mai bun raspuns, ce ar trebui sa fac!
Oricum in fata mea, nu va mai fii niciodata cel mai "bun" prieten! happy

2 răspunsuri:
| Peaches a răspuns:

Nu stiu daca ce ai aflat este dintr-o sursa demna de incredere. Eu as zice sa stai de vorba cu el, fara nervi, sa asculti explicatia lui. E cam greu sa ramai si fara iubita si fara "frate" in mai putin de-un an. Da-i sansa de a explica. Doamne, ce repede dispare increderea intr-un om!

| CryForYourLove a răspuns:

Eu zic ca nu merita sa stricati o prietenie asa frumoasa pentru o fata, vorbeste cu el si vezi cum sta treaba, o problema nu se rezolva decat prin comunicare.happy