| Lussye a întrebat:

Un baiat ar face sex cu orice fata? Indiferent de cum arata sau ce simte pentru ea?

8 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Unul care duce lipsă, da.

| Nuvăsufăr a răspuns:

Suntem noi proşti că ne-o băgăm oriunde, dar fii serioasă, nici chiar aşa...

| Lk_Lucian_1990 a răspuns:

Unii cu siguranta, altii sub nicio forma.

| GrimRaider a răspuns:

Pai depinde daca simte ceva pentru ea ar face big grin iar daca nu simte nimic ramane doar aspectul fizic tongue

| 999_6366 a răspuns:

Eu de exemplu nu,daca e draguta ar face, daca e mai putin draguta tot as facio, daca e urita nu, dar sunt alti baieti care fac sex cu orce fata

| andreiemil a răspuns:

Fiecare baiat e unic in felul lui la fel si gandirea despre relatii intime

| Wolf_Dark_1991 a răspuns:

Depinde cat de "statut" este.

| aurelian_4480 a răspuns:

Eu as face
i-as pune o punga pe fata si dai sa mearga