| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat/barbat ar parasi o fata cu sanii mici pentru una cu sanii mari?

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand se satura le lasa pe toate

| Ofiintă a răspuns:

Abordarea ta este invers proporțională cu realitatea.
Nu va părăsi nimeni pe cineva doar pentru mărimea sânilor.
Dacă el o acceptă pe ea ca parteneră, cel mai probabil este atras de aspectul ei fizic.
S-ar putea ca partenera să nu aibe neapărat un bust generos, dar să completeze cu altceva. Iar el să fie atras de acel altceva. Si asta pentru că nu toti bărbații sunt atrași în mod special de sâni.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da da da de 3 ori da

| RoCkKiD a răspuns:

Depinde.
Ai fi uimit cati tipi sunt parionati de sanii mici.

| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde. thinking Poate ca privind sanii mari ii apare/simte dorinta sa suga un pic de... tzata. laughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă doar acesta ar fi motivul părăsirii, nu e bărbat ci sugar neînțărcat.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai treaba lui ce face.
Dar un barbat adevarat, care stie ce vrea si sta din iubire cu partenera lui, nu ar amface niciodata o asemenea aberatie.
Marimea sanilor ar trebui sa fie irelevanta intr-o relatie.

Răspuns utilizator avertizat
| Quassaar a răspuns:

Sânii nu contează, "lupă" să nu aibă?

| EcceHomo a răspuns (pentru Quassaar):

Ce înseamnă "lupă"? big grin

| Quassaar a răspuns (pentru EcceHomo):

Dispozitivul de mărit sânii?

| EcceHomo a răspuns (pentru Quassaar):

Eu ii masez cu ulei de mărar. Se măresc văzând cu ochii. Dar o să - mi iau și o lupă.

| Quassaar a răspuns (pentru EcceHomo):

Uleiul de mărar se dă la bebeluși ca să scape de gazele de după alăptare, habar nu aveam că se poate folosi și în acest scop, dar fiecare cu tratamentul lui. O lupă mare este tot timpul binevenită pe lângă casa omului. Am și eu una, dar este pentru micșorare.big grin

| EcceHomo a răspuns (pentru Quassaar):

Da, și cum crezi că îl ingurgitează ei, nu de pe sânul mamei, care a fost masat în prealabil?winking

| Quassaar a răspuns (pentru EcceHomo):

Mă depășește... încerc să nu-mi imaginez tabloul.laughing

| Cineva797406016386 a răspuns:

Nu pentru că (am să par nebun pentru alți) mie nu îmi plac femeile cu sâni extrem de mari sau foarte mari, dar nici minuscul sau aproape să nu aibă

| tup3u a răspuns:

Dar o fată ar lăsa un băiat mai puțin dotat pentru unul supradotat?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru tup3u):

Bine frateee au au au au

| Tokyo44 a răspuns:

In cazul meu nu!
Personal, cred ca un procent mare de masculi tineri vor părăsi o fata cu sâni mici dar cu cât creste vârsta masculilor nu vor părăsi.
Sânii mici sunt relativi când privești "femela" in ansamblu, acest mic inconvenient poate fi compensat din plin prin personalitate și alte trăsături fizice care pot atrage orice mascul.
Te rog sa nu fii complexata ca nu ai de ce!

| DeeaCarmen a răspuns:

SA parasesti o persoana pentru asa ceva mi se pare o idiotenie foarte mare

| Onlyme3991 a răspuns:

La fel si fetele cand intalnesc un baiat cu penisul mic!
Al meu e mic dar doar cand doarme... dacă se trezește ține-te bine!