| Elena1234456 a întrebat:

Un baiat beat nu stie ce face? S-ar saruta cu orice fata, chiar si cu una pe care in mod normal spune ca nu o place din cauza caracterului?

8 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Da! si nu numai un baiat beat, ci si o fata

evenso
| evenso a răspuns:

Pai nu stii vorba?
Cand se scoala puta se opreste mintea! laughing

| Zenit313 a răspuns:

La betie, suntem condusi de instinctele primare!

| stark47 a răspuns:

Un baiat destul de beat, place orice fata.si nu e neaparat vba d asta, ii place de ea, insa e prea orgolios sa o recunoasca, asa ca atunci cand a ost beat...

| Ycu a răspuns:

Cand esti beat si cea mai nasoala femeie, parca iti face cu ochiu. rolling on the floor

| C0nstantin a răspuns:

Un amic de al meu spunea "Nu exista femei urate, doar vodka putina"

| Ramona569 a răspuns:

Cand esti beat poti sa sari si pe geam.

| onest a răspuns:

Sa fii sigura de asta!