| gklmdsflngklsdng a întrebat:

cand un baiat este beat laughing mai stie ce face.big grin rolling on the floor

fundita repede :*

Răspuns Câştigător
| TuRneR01 a răspuns:

Depinde si cat de beat este...
Sunt cazuri in care nu m-ai stie nici unde este
Dar sunt cazuri in care stie unde este stie ce zice, dar creeru lui nu mai percepe asa bine tot. Adica poate vrea sa-ti zica ceva si zice altceva... laughing

6 răspunsuri:
| OwlMyGod a răspuns:

Depinde cat de beat este.

| LolaLollita a răspuns:

Unii da, altii nu. Unii stiu, insa neaga asta, folosind-o ca scuza pentru orice au facut.

| tpuforyou a răspuns:

Buna! Pai nu prea mai stie ce face!
Acelasi efect are si pentru tine daca vei incerca asta! ))

| Ady994 a răspuns:

Depinde in ce stadiu de betie se aflalaughing

| Cataaa1 a răspuns:

Nu rareori cand stie

| oltenasu2010 a răspuns:

Depinde, nu la toate persoanele li se taie filmu la bautura, de exemplu mie mi se taie dar sunt alti baieti carora nu li se taie