| sunset a întrebat:

Sambata seara in pub, dupa ora 11 ies afara sa imi sun prietenul, si vine la mine un amic care era foarte beat si ma saruta, a fost ok, el imi e coleg de clasa, ne stim de mult si sincer imi place mai mult decat de un amic. Prietenul meu nu a aflat si nici nu mi as dori asta, oricum l am preg intr un fel spunandu i cu ce baieti am vb sa stielaughing si i am zis ca amicul ala era beat era sa cada pe acolo, in fine.
Acest,, amic" s a mai dat, daca pot spune asa, la mine, de mai multe ori dar numai cand era beat,. Noi vb f mult si suntem prieteni buni.
Nu stiu ce sa fac, azi m a evitat. Nu stiu ce sa fac.
Da ti mi un sfat, va rog...

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Stii,sunset(si ai si un nick asa frumos),si eu ies,merg la cluburi,la petreceri,ma rog,si lumea in jurul meu bea si se mai imbata.
Dar niciodata nu mi-a navalit vreunul sa ma sarute fara sa fiu si eu acolo!
Cum adica,vine asa si ma saruta,fara sa-l opresc,fara sa-l imping,fara sa-i pun o mana in piept?
Tu ce esti,o papusa fara suflet,fara vointa? Mai ales cand ai un prieten pe care se presupune ca-l iubesti!
Aduna-te,discuta cu amicul care te-a sarutat,cand e treaz,si explica-i ca acest obicei al lui ar trebui sa-l uite,indiferent unde sunteti si ce faceti.
Asta, daca nu vrei sa te trezesti parasita brusc de iubit!
Daca-ti place de el, fa-ti curat in viata.
Nu cred ca te simti bine cu constiinta incarcata!

8 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Ai prieten? Te-a sarutat altul si ti-a placut? Au, au, au, ce m-a palit asta! Fix in cap! Daca era weekend, te injuram, poate scapam de suspendare!
Gata, sunt chill. Cum pot lua legatura cu prietenul tau? Vreau sa-i dedic o melodie:
http://www.youtube.com/watch?v=sXfjJx1ETls

| foxi a răspuns:

Ce vrei? Omul era beat, nu stie ce a facut sau se face ca ploua! Timpul va rezolva problema!

| inger02 a răspuns:

Incearca sa vb cu el. discuta cu el. numai prin comunicare iti vei rezolva problemele.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Ce sfat mai vrei? Esti o curva ca te saruti cu altii cand ai gagic.

| sunset explică (pentru DirectDinBerceni92):

Hey, esti curva ca vine altu si te saruta? nu cred. Nu am vrut asta, pur si simplu s a intamplat.

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru sunset):

Bai da-ma dracu.Tu nu puteai sa eviti nu? Ai stat sa te sarute recunoaste.Iti dedic o melodie asa ca pentru taraturi
http://www.youtube.com/watch?v=PaYBBqFLJHs

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Sunset,poate nu ai vrut asta, dar uite, tocmai ai recunoscut ca il placi.Nu se face asa daca ai prieten.Plus ca ala te saruta doar cand e beat, nici nu isi aminteste a doua zi ce a facut, deci degeaba iti faci iluzii.

| jhonmihai a răspuns:

Prieteni,dace sunteti rai, se mai intampla puneti-va si-o voi in locul ei...eu unu zic sa vorbesti cu prietenul tau despre cele intamplate sunt sigur ca va intelege, multa bafta iti doresc