| anonim_4396 a întrebat:

Uitati,stiu ca o sa vi se para o intrebare penibila.dar o sa fiu cu un baiat,mai mult ca sigur,il plac,e foarte dragut,dar ce am observat din relatiile lui,sunt foarte scurte, odata fusese cu o fata 3-4 zile, cu o fata a fost 2 saptamani dar din 2 saptamani, au iesit doar intr-un wekeend.Ma rog, noi ne ducem mereu impreuna la liceu.Cand o sa fiu cu el,as vrea asa niste trucuri sa il tin mai mult langa mine,ca poate imi face ca la celelalte,sa stam putin impreuna si sa ne despartim, si chiar nu vreau asa.Ma rog,acum e adevarat ce mi-au spus si prietenele mele:,,depinde si de persoane". Suntem in acelasi liceu, ne ducem la liceu impreuna.Saptamana viitoare vom merge si in club.Cateva sfaturi? Funda+vot
P.S. Fara raspunsuri stupide, va rog.

4 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

E baiat de aventura asta. Nu o sa il ti prea mult langa tine daca nu ii dai ce vrea, ori se va plictisi de tine. Trebuie sa fii diferita de celelalte fete, ori sa te faci nebuna, ori ceva ce nu au avut fetele cu care a fost. Oricum nici tu nu vrei un baiat ca el care umbla din floare in floare.

| AnemonaP a răspuns (pentru AtateaConditii):

Asa e..nu vreau un baiat care sa umble din floare in floare.Cand era cu fosta lui prietene imi spunea ca abia asteapta sa mergem amandoi in club si ca sunt frumoasa.Dar ma rog,daca as fi cu el,chiar mi-as dori sa nu fiu o simpla fata cu care a fost,ca celelalte,daca ne despartim,macar sa fiu mai speciala, ma rog, nici fostele lui prietene nu erau zeite si nici nu prea se potriveau, cred ca ma potrivesc cu el, sa vedem ce se intampla.Multumesc de sfat.

| neutrino a răspuns:

Imbraca-te frumos astfel incat el sa vada frumusetea ta, sa se bucure de imaginea corpului tau in toata splendoarea sa.

Răspuns utilizator avertizat