| Ivory a întrebat:

Un baiat care curteaza toate fetele dintr-o gasca este mai atras de una care raspunde favorurilor sale sau care il ignora? Fundakiss

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

Psihologie 1.0.1. Flirteaza cu el, apoi ingnora-l cateva zile
Daca nu da rezultate, repeta
Daca nici a doua oara nu face nici o miscare, n-are rost

4 răspunsuri:
| MMadalina a răspuns:

Este atras e cine ii pica prima in plasa...

Salut!

| Sunnyツ a răspuns:

In dau dreptate lui @Pangeea...intr-un fel. Acum depinde si cum il ignori. Daca esti mult prea dura va crede ca tu chiar nu-l suporti nu ca vrei sa-l atragi. Depinde de fiecare baiat in parte. Incearca sa fi undeva la mijloc, nici sa-l pupi in cur dar nici sa-l tratezi ca pe un nimic.

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Salut! parerea mea sinera este ca un baiat intotdeuna va fi mai atras de o fata care il ignora, decat de una care ii cade in brate la prima adiere si se plictiseste rapid de ea.
Sper ca te-am ajutat!
Numai bine!

| Charlotte02 a răspuns:

Eu cred ca daca celelalte fete nu reprezinta o problema pentru el, le agata usor, e genul acela macho dupa care toate fetele mor, va fi cu siguranta atras de cea care nu ii ofera prea multa atentie pentru ca este deosebita & diferita