| krynutzzza a întrebat:

Un baiat care nu e din aceashhi lokalitate ma tot intreaba daca am prieten il inshel etc dar noi neam vazut si imi place mul ttongue si imi zice ca daca sunt febletea lui sa o dovedesc cum as putea face asta? straight face

2 răspunsuri:
| alone a răspuns:

Nu mai fi asea naiva in ce hal se joka omu cu tinesad! nu mai crede vrajelile lui! asea zic toti ( ma mai iubesti, ma mai inseli, si alte daste ) da o dau doar in vrajeala cu tine sa vada ce le iese!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BAI TETITO! NU MAI CREDE PROSTIILE LUI. ASA MI S-A intamplat si mie cu un baiat imi tot spunea cda ma iubeste ca nu mai poate sa traiasca fara mine. ca s-a indragostit de vocea mea.nu crede prostiile lui... da o sa te convingi singura. cand o sa vada ca nu il crezi ( daca o sa faci asta ) o sa inceapa sa iti zica adevarul.adica, ca vrea doar SEX asa ca nu te mai agita atat degeaba, doar profita de tinewinking sper ca ti-am fost de ajutor