| Roza21 a întrebat:

Un baiat careti spune c-ai place de tine si dupa ce se culca cu ti ne nu te mai baga in seama inseamna ca tea iubit?

11 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Mie mi se pare destul de simplu...e un nesimtit care te-a folosit ca pe un simplu obiect sexual. Dar cred ca iti meriti soarta, daca esti indeajuns de limitata sa-i dai pasarica primului venit care-ti spune ca te iubeste. Nu esti prea inteligenta...nu-i asa?

| ruPfashu a răspuns:

Da. Te-a iubit.in gura happy Inseamna ca s-a folosit de tinewinking

| Laviy a răspuns:

Nu. Inseamna ca voia doar sa isi satisfaca placerile. Si nu avea cu cine. Si s-a folosit de tine.

| Sabyynna a răspuns:

Nu tea iubit niciodata! Doar a profitat

| Yoanna_4969 a răspuns:

Inseamna ca doar te-a folosit! Din aceasta cauza fetele vor sa fie impreuna cu un baiat de mai mult timp inainte sa se culce cu el. Poti spune ca pe unii baieti, atunci cand ii apuca, sunt in stare sa iti zica orice! Iti promit ca vor face, ca te vor duce, ca te vor iubi mereu, si dupa ce obtin ceea ce vor, uita de tot si trec la urmatoarea victima! Ai grija mai mare pe viitor, nu te lasa asa de usor cucerita!

| danypoli95 a răspuns:

NU.a vrut doar sa profite de tine.

| buburuza_4437 a răspuns:

Inseamna cu si a batut joc de tine! te-a folosit doar sa stii.imi pare rau pentru tine dar dn pacat mai exista si persoane din astea

| ZUzulikii a răspuns:

Nuuuu,te.a folosithappy

| Obbsesive a răspuns:

Te.a folosit pur si simplu! Si mie imi pare rau pentru tine.Pe viitor ai mare grija! Nu cred ca ar fii trebuit sa te culci cu el, doar ca ti.a spus ca te place! Pe viitor fii mai atenta.si ai grija pe cine alegi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te-a iubit.Inseamna ca avea impresia ca-i placea de tine dar dupa ce ti-a tras-o a descoperit ca de fapt nici nu-l interesai.

| GerontofilulCel a răspuns:

Sex is good...Move on!