| DeUtZaTa a întrebat:

Un baiat ma place si eu il plac pe el doar ca e o fata care incearca sa concureze cu mine pentru el nu stiu ce sa fac pentru ca multe alte fete il plac. A si ne e rusine sa ne spunem fiindca e o diferenta de 5 ani si... Probabil vor rade. Ce sa fac? Cum sa ii spun?! funda kiss kiss

Răspuns Câştigător
| danutza14 a răspuns:

Sti tu sigur ca te place? adica daca ti-a spus asta cu gura lui e bine dar nu fii sigura daca ai aflat asta de la altcineva... dar daca e genul de baiat care spune ca te place si lu x si lu y la fel renunta la idee pana nu e prea tarziu. afla mai multe despre el dar doar de la el poti de ex printr-un joc cum ar fi adv sau provocare e adv ca... si nu incerca sa aflii de la prietenul lui cel mai bun o sa ii spuna si o sa creada ca esti disperata

3 răspunsuri:
| Mary_5158 a răspuns:

Decizia o va face el. tie iti ramine sa fii tu insati.cu cit mai originala vei fi cu atit mai mult ii va placea.si nu sunt sigura ca multor baieti le plac fetele cara se ''lupta'' pentru cistigarea lor.arata-i ca esti unica in felul tau, si ca te meriti sa fii iubita mai mult decit altele.

| DeUtZaTa explică:

@danutza14 l-am auzit vorbind cu prietenii lui si a incercat sa imi zica dar am crezut ca e o gluma si de abia cand l-am auzit cu cel mai bun prieten al lui.

| shew a răspuns:

Ai un sniper? sau ak47 dai in cap lu concurenta ta!laughing)rolling on the floor