| Claudiu709 a întrebat:

Salut, am 13 ani si vreau sa-i spun unei fete ca o plac.CRED ca si ei ii place de mine. Mie rusine sa-i spun ca o plac! Cum sa-i spun ca o plac? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| G30oRGy a răspuns:

Ia un biletel si scrie pe el "imi place de tine" (pentru orice eventualitate incearca sa-ti schimbi scrisul ca sa nu-si dea seama ca esti tu... apoi vezi daca urmatoarele zile se parta frum ca tine si atunci ii vei spune ca u i-ai dat biletelubig grin fundita?

8 răspunsuri:
| ĄŇÐİ a răspuns:

Buna.Eu i-asi scrie un bilet.Succes happyhappyhappy

| ßüттέяŦℓÿ a răspuns:

Fa-ti curaj si spune-i ca iti place de ea... dar si demonstreazay ca o placi.caci altfel va crede ca iti ba-ti joc de ea... sper ca ti-am fost d ajutor.succes cu fata.

| xRos3 a răspuns:

Punel pe un prieten de.al tau sa o intrebe pe fata aia daca ii place de tine.) Fundaa? pleasee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai aflat inca?! In 2011 se saruta!(direct, insemnand ca esti cu ea)

| Pentagram a răspuns:

Pai... du-te la ea invit-o intr-un loc mai linistit. si ii spui atunci tot ce ai de spus. FARA rusine eu am intrebat 2 baieti. la o luna diferntsa!laughing

| alexadrian09 a răspuns:

Frate ai aceiasi situatie ca si mine.fii atent ca exact in mom asta sunt in aceeasi stare.gasesti in fiecare zi un subiect careia sa-i placa fetei vb cu ea mai zii un sal un neata cum fac eu cu ea. cum ar fi:la fata care o plac ii place naruto, naruto shippunden, si mie la fel.suntem innebuniti dupa el asa gasesc mereu cate o vorba despre naruto sai o impartasesc. ce vreau sati zic e sa o bagi in seama fa-o sa rada si nu o sa te placa, o sa te iubeasca.noroc

| Dee_5030 a răspuns:

Doar fa-ti curaj si spune-i. Poti sa ii zici pe messenger sau la telefon daca iti esti rusine sa ii spui in fata si apoi va intalniti si totul va fi ok.; D Mai ales daca si ea te place, poate e la fel de rusinoasa si pana la urma nu rezolvati nimic asa. Curaj! succes!

| ale56pysyrea a răspuns:

Dupa parerea mea i-as da niste indicii ca o plac pentru ca faza cu biletele nu mai e asa de buna.asa ca mai bine fa-ti putin curaj si spune-i ca o place...