| HaruhiFujioka a întrebat:

Un baiat ma placea acum un an, dar acum nu ma mai place, dar place alta fata mai urata ca mine (eu sunt frumoasa). Sunt foarte geloasa si-mi vine sa-mi iau lumea-n cap. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, poate in ochii lui e si ea frumoasa si nu ar trebui sa spui de o fata ca e urata, fiecare cu gusturile lui.In plus sa stii ca frumusestea interioara e mult mai de pret... daca el o vrea pe ea, respecta-i dorinta, din moment ce nu te mai place, inseamna ca a intervenit ceva intre voi de si-a schimbat sentimentele.Baieti mai sunt...

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De ce sa te risti sa stai cu una frumoasa care sa te controleze mereu cand poti sa stai cu una uratica si un caracter frumos?thinking

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Lasa-i pe alti sa-ti aprecieze frumusetea. nu te mai lauda singura!

| Derye a răspuns:

Frumusetea este in ochii privitorului.

| Victoria a răspuns:

Ai impresia ca frumusetea e totul? Daca baiatul e inteligent, s-a uitat si la caracterul fetei, la compatibilitatea intre eiwinking

| mario a răspuns:

Nu conteaza doar frumusetea. poate cealalta fata i ofera cea ce tu nu ii ofereai.sau poate se intelege mai bine cu ea decat cu tine.

| SweetLikeaLemon a răspuns:

Si ce daca te placea acum un an, vrei sa te placa toata viata de-acum? Spui ca fata aia e mai urata decat tine... da' te-ai gandit ca daca lui ii place cu adevarat de ea, in ochii lui ea este perfecta? Si te-ai gandit ca frumuseata vine de multe ori, din interior? Nu, bineinteles ca nu te-ai gandit, si dupa cum ai pus intrebarea si dupa felul in care spui "eu sunt frumoasa" nu pot sa zic decat ca ai o gandire de copil imatur de 11-12 ani

| SlowLikeSnow a răspuns:

Vai draga ce sa-ti povestesc.Mai stiu si eu unele urate ca naiba si se cred frumoase fara pereche.Mai bine ca nu te place si a vazut ca e de 100 de ori mai buna si mai frumoasa aia fata de tine.

| -=AleCS=- a răspuns:

Era o vorba celebra:
"frumos/frumoasa, destept/desteapta si modest/modesta"

daca nu ai facut nimic atunci el nu are nici o abligatie si cred ca tu in mod normal nu ar trebui sa reactionezi asa atata timp cat tu l-ai lasat pe mana alteia

| LittleTweety_6502 a răspuns:

Esti si modestalaughing

| HaruhiFujioka explică:

Mersi pentru raspunsuri! Si oricum s-a despartit azi de fata! Ura!

| HaruhiFujioka explică:

Draga anonim, daca o sa citesti asta sa stii ca nu-l pot uita! Am visat cu el mai mult de 5 ori. Nu mi-l pot scoate din cap!

| dolshedolcik a răspuns:

Vai ce modesta estii! bravo continua asa kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi daca te enerveaza, la mine a mers sau daca nu uita de el.

| Alice_2134 a răspuns:

(probabil nu a vrut sa fie cel care sa aiba parte de modestia ta exagerata si se simtea vinovatlaughing) frumusetea exterioara nu e totul

| All3 a răspuns:

Se vede ca esti si foarte modesta.