| STEFANXxX a întrebat:

O fata ma place ca prieten, iar eu o iubesc si vreau sa o fac sa ma iubeasca

Răspuns Câştigător
| skinnylove a răspuns:

Vezi tu, de multe ori se intampla ca ea sa creada acelasi lucru laughing.
ai grija nu poti sa "o faci " sa te iubeasca, tu sa continui sa ii fii alaturi, sa iti dai seama ce simte... poate sentimentele ei se vor schimba. nu o poti obliga big grin

2 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Si care e intrebarea ?

| Ralucarrie a răspuns:

Im primul rand gandeste-te bine daca merita sa sacrifici prietenia cu ea, iar daca merita spune-i cat tii la ea si cu timpul poate si ea va incepe sa te vada in alta lumina daca ai noroc, dar in acelasi timp ar trebui sa te gandesti ca daca ea nu te va vedea niciodata in alta lumina iti vei pierde prietenabig grin Merita?winking