| anonima4all a întrebat:

Cum poate un baiat sa vada daca o fata mai e virgina, dar o fata km poate sa vada daca baiatul mai e virgin?

Răspuns Câştigător
| bibitza a răspuns:

Vad ca pe saraca fata nu prea a lamurit-o nimeni cu ruperea atei la baiat...totusi ma intreb daca adi e baiat laughing. ata se poate rupe la orice varsta, depinde de cat de des a facut dragoste/sex... ea se desprinde incet incet pana se va rupe de tot... se zice ca in jurul varstei de 20 de ani se rupe ata unui baiat. dar depinde de fiecare.Deci nu are legatura cu virginitate baiatului ata...nici pe departe! Iar ca sa aflii daca el este virgin sau nu trebuie sa il intrebi sau sa intreti relatii sexuale ca altfel nu ai cum aflawinking.

Daca o fata mai este virgina sau nu poate apela la doctor sau pur si simplu sa intretina actul sexual...sau cu...degetul big grin chiar daca ti se pare un pic sau mai mult nasolwinking.

bafta!

21 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Pai... daca face sex cu ea, automat atunci cand "e momentul culminant" se observa...[ori e, ori nu e], insa la un baiat. e ceva mai complicat.trebuie sa-l crezi pe cuvant!

| elena a răspuns:

Cu certificate de virginitate de la medicul specialist.

Shin
| Shin a răspuns:

@pupimik: "ata" aia despre care vorbesti tu, NU se rupe la contacte sexuale (cu sau fara prezervativ). Intr-adevar, se intampla cateodata, dar in cazuri foarte mici 2-3%. Nu exista nicio modificare fizica la un barbat prin care iti poti da seama daca mai este virgin sau nu. Iti dai seama doar prin lipsa lui de experianta.
Numai bine, Shin.

Shin
| Shin a răspuns:

NU mai spuneti prostii, o bagati in ceata pe saraca fata happy alinu stiu, "ata" aia nu se rupe din cauza actului sexual normal. Se poate rupe din cauza lipsa de lubrifiere si a unui contact fortat. Si cand spunem ca se "rupe" stim ca de fapt se rup cateva fibre si pentru ca este o zona puternic vascularizata curge putin sange. In mod normal se vindeca (cicatrizeaza) singura. "ata" se rupe de tot doar din cauza unui accident si ar fi bine sa mergi la doctor pentru medicamente (anti-erectie). Faptul ca cica la 20 de ani s-ar rupe ata la baieti, este o prostie. Daca sti cum sa faci sex si ai grija si de partenera (preludiu) nu ti se va rupe ata niciodata.
Shin.

| inna a răspuns:

Copii de 11 ani si intrebari stupide, du-te mai fetito intreab-o pe maicata, cauta si tu pe net...nu ai ce sa intrebari sa pui, nu mai pune.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Adi... da-mi voie sa te contrazic.Sunt multi baieti care si-au inceput viata sexuala dar nu li s-a rupt ata...pentru ca au facut sex protejat(cu prezervativ nu se rupe asa usor...cu una cu doua).
La fete iar e interesanta treaba. Unele fete au himenul extrem de elastic si nu se rupe de la primul contact sexual.Deci fata nu mai e virgina.cu toate ca are himenul intreg.Pe de alta parte...sunt fete care au practicat anumite sporturi cum ar fi echitatia, gimnastica de mici si din cauza efortului depus le-a cedat himenul(Acesta fiind rigid in cazul lor). Alte fete risca sa se dezvirgineze utilizand incorect un ob.Cu toate ca himenul este rupt... ele sunt virgine.
Aici totul tine de increderea si sinceritatea ce exista intre perteneri.Ca povestile... pot fi o droaie...

| Wtf9000 a răspuns:

Ce sa se rupa mah? laughing

| bibitza a răspuns:

O duce sau il duce la doctorhee hee.
adiiiii cum adica daca nu are ata rupta e virgin? laughing rolling on the floor

| bibitza a răspuns:

Shin eu stiu ca la ambii mei fratii li s-a rupt ''ata''. unul are 24 si celalalt are 21.si nu au avut nici un accident. iar despre rupere atei eu stiu de multi ani de cand a patit-o fratele cel mare pentru ca a avut niste dureri ingrozitoare 2-3 zile. iar de 2 ani am un prieten caruia ata aceea i s-a desprins cam 2-3 cm in cateva luni...Eu stiu ceea ce am vazut si auzit...ca ea se va rupe de acolo. dar nu spun ca si tu nu ai dreptate...imi cer scuze daca am spus o prostie sau un neadevar dar eu asa stiu ca estewinking

| diavolitza a răspuns:

Il/o violeaza laughing

| adi a răspuns:

La baiat se vede daca nu are ata rupta, iar la fata se simte, si deseori curge si sange la dezvirginare.

| yuly_6695 a răspuns:

La baiat in primul rand iti dai seama din lipsa de experienta.
La fete asa cum ti-a explicat pupimik, si nu doar atat.

| sebastian_2565 a răspuns:

laughing cred ca o sa-mi sterg contul! cu astfel de tentative de intrebari si o parte de raspunsuri dezastroase, nu se mai poate! nu mai pot de laughing)... uhh...

| bunica a răspuns:

Cred ca ai sub 7 ani daca pui o asemenea intrebare sau...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pupimik, da-mi voie sa te contrazic. Cu siguranta ai gasit cautand pe net ceea ce ai postat aici. chestia cu himenul elastic, cu OB-ul si faptul ca pot fi multe alte povesti, sunt adevarate. Doar ruperea himenului la efort, facand anumite sporturi, ridica un mare semn de intrebare. Oricat de rigid ar fi, nu se rupe decat daca patrunde ceva in acel loc intim, nu ti se pare logic?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fete e simplu daca baiatul ii introduce chiar si un deget in vagin nu neaparat penisul se poate simti himenul... iar la barbati nu prea ai cum sa. ti dai seama de exemplu poate sa fie virgin si sa aiba o experienta f mare kapatata dn carti din filme din brosuri...trebuie sa ai incaredere in el sa vorbiti deskis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lool voi sunteti dementi dq...
faza cu sangerarile da este adevarata.
dar chestia cu atalaughinglaughinglaughinglaughingsunteti prea de tot ata se rupe doar daca intretii relatii sexulale multe nu daca intretii o relatie gata se rupe suntei...laughinglaughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol ce intrebare laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lolllllllllllllll ce intrebare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Na sau asa