| IooMar a întrebat:

Plac un baiat de la mine de la scoala si in curand va fi excursia de sf de an si evident va fi si o petrecere si atunci daca se va dansa dans lent as vrea sa il intreb daca vrea sa danseze cu mine, stiti baiatul ar trebuie sa invite fata dar in ziua de azi nu mai este asa.Deci voi ce spuneti sa il invit la dans?big grin

Răspuns Câştigător
| specr a răspuns:

Eu zic...Sa lasi totusi dansul deoparte. Vorbeste cu el doar voi 2 inainte de acel vals. Spune-i tot ce simti.Pt ca :
1.Va fi Romantic
2. S-ar putea sa fie reciproc
3.Te vei simti foarte bine dupa ce o faci!
4.Iti va face seara foarte placuta.(Doar nu e idiot sati strice seara doar daca este nesimtit)
Alegerea ta ce faci.Iti urez multa bafta!

10 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Eu spun să nu-ți calci orgoliul de fată, deci nu, categoric.

| NatureSelf a răspuns:

Intreba-l si tu, "-stii si tu petrecerea ai de diseara, cu dansul, te-ai gandit deja la cineva? cu cine sa dansezi?" isi va da el singur seama, ca are cap.

| boogdan91 a răspuns:

De ce nu?! Dar ce te faci daca refuza?laughing

| AdeElLl a răspuns (pentru boogdan91):

Sa stii ai mare dreptate!
Mai bine vezi daca simte ceva pentru tine, poate sa se comporte frumos cu tine si doar atata! Fii atenta

| Jelly_7813 a răspuns:

Nu nu ar trebui sa il intrebi tu. eventual te plimbi pe langa el pentru a te observa.la mine una chiar a functionat...doar daca vezi ca esti pe cale sa til" fure" alta atunci intri in actiunehappy

| debby2000 a răspuns:

EU cred ca nu ar trebiu sa faci asta el ar trebui sa o faca. daca nu iti impartaseste sentimentele lasa-l in pace. funda?

| Jackal7 a răspuns:

Buna. Daca spui ca il placi atunci evident ca ar trebui sa-l inviti. Traim intr-o perioada in care nu ar trebui sa avem atatea inhibitii si temeri. Bineinteles ca baiatul ar trebui sa faca prima miscare dar poate ca nici el nu are curajul sa faca aceasta miscare, asa ca de ce sa nu-l ajuti?winking

| ÄłєχυτSѕα a răspuns:

Eu as spune sa-l lasi pe el sa te invite.asa afli daca si el te place pe tine...cred ca daca l-ai invita tu si tear refuza te-ai simti naspa. eventual date pe langa el sau cucereste-l tu.bafta

| ZuzaZuzi a răspuns:

Buna`!
pai deaca el nu face nici un pas. atunci invitl tu.tongue,
ii spui asea :
" scuza-ma da nu dansezi"?
sau deaca esti mai timida pur si simplu il iei la dans whistling,,
tongue. succes :p. da si mie funda :*

| alexas_2208 a răspuns:

Pai te dai si tu pe langa el si cand auzi ca incepe o melodie lenta ii spui ca iti plac melodiile lente si daca ar vrea sa danseze cu tine...P.S. Sunt baiat, dar incearca