| anonim_4396 a întrebat:

Un barbat tanar, indragostit poate rezista fara sex timp de o luna?
Dar o femeie la fel de tanara si indragostita?

2 răspunsuri:
| Cristinutzzzza a răspuns:

Depinde barbat indragostit? adica care este cu o persoana impreuna? pentru ca daca e asa fata poate sa nu-i ofere mult timp iar baiatu sa reziste.totul tine de mentalitate! poti rezista si 1 an 2 cat e cazul sunt persoane care nu se culca usor cu barbati sau femei depinde de fiecare

| Roxana121 a răspuns:

Depinde de fiecare femeie aparte. La general femeile sunt mai rezistetente de cit barbatii.