| Heart99 a întrebat:

Un bun prieten m-a invitat la un suc, iar eu am acceptat deoarece imi place mult compania lui.
Intrebarea e: s-ar putea sa ma placa?
Eu nu il plac si nu as vrea sa-l ranesc dandu0i sperante false sad

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Atunci nu accepta inca invitatia lui si nici in viitorul apropiat.

Răspuns utilizator avertizat
| Gianina02 a răspuns:

Da, sunt sanse sa te placa.Nu ar fi trebuit sa accepti invitatia, dar acum nu mai poti da inapoi, deci incearca sa te porti normal si oarecum sa incerci sa ii dai si lui de inteles ca tot ce ii poti oferi este o relatie de amicitie happy