| Static a întrebat:

Funda cat casa! :p Cum as putea determina un baiat sa nu ii mai placa de mine? Am incercat sa ii spun ca nu mi place de el, sau ca am deja prieten dar nu intelege, si nu vreau sa il ranesc T_T. Deeci? Sugestii?

Răspuns Câştigător
| Annnd a răspuns:

Gandeste'te ca nici pentru el nu este usor sa vada ca il respingi. Sentimentele nu pot fi controlate, poate si lui i'ar fi mai usor daca nu te'ar placea. Nu prea ai ce sa faci happy Ignora'l si o sa isi piarda interesul pana la urma.

3 răspunsuri:
| Twp3w a răspuns:

Pai apropiete mai mult de el si incearca sa vorbesti cu el despre asta...Incearca sa ii gasesti tu pe altcineva sa nu ii mai placa de tine sau pur si simplu explica-i ca tu nu esti pentru el! Si ca nu ai fi fericita daca ai fi cu el! Sper sa inteleaga :*

| Laur_7500 a răspuns:

Pai cea mai rapida situatie dupa pararea este ca.ar trebui sa fii mai mult alaturi de prietenul tau si in acest fel, el daca ar observa ca ar fi mai bine sa nu te mai deranjeze, in acest fel daca tot te sacaie, vorbeste cu el si fal sa inteleaga cat de mult il iubesti pe acel baiat si ca voi doi ar trebui sa fiti doar niste simple cunostinte, pentru ca inima ta este deja rapitawinking

| Deeadlkee a răspuns:

Eu iti zic. ca mai bine ignora`l spune`i ca nu este genul tau si sa nu se supere doar ca "ai" pe altcineva. [baga si uh mminciunele ] sau chiar adevarurilaughing te pup. Fundalove struck?