| ZambeskDinNouAcum a întrebat:

Un mesaj prin care sa ii marturisesc ca il iubesc? dar nu siropos... vreau doar sa ma inspir...

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Inspitatia nu-ti poate veni decat din propria iubire, daca nu, este o mica pacaleala cauzata de varsta.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Un simplu "te iubesc" este de ajuns.

| vRemi a răspuns:

Nu trebuie sa fie ceva siropos sau un mesaj lung. Ii poti spune pur si simplu "Te iubesc", nu trebuie vreun mesaj special, vorba aia, simplitatea e frumoasa.

| TudorGamer a răspuns:

Inteleg raspunsul pe care il astepti! daca vrei da-mi skyepul tau si putem vb serios despre asta! acum iti pot spune doar ca este bine sa-i spui putin direct! Noroc oricum!