| iubita03 a întrebat:

Cum sa ii spun ca inca il iubesc? as vrea un mesaj siropos. sa vada ca nu am fost falsa si ca faptul ca el vorbea si cu altele m-a facut sa ne despartim dar inca tin la el

Răspuns Câştigător
| stefydragutzica a răspuns:

Sa stii ca daca suntem despartiti unul de altu nu inseamna ca nu te mai iubesc. Eu tot te iubesc si nu voi inceta sa o fac.Ai fost al meu, dar acum nu mai esti, si asta ma intristeaza mai rau sad Chiar nu voiam sa ne despartim, dar faptul ca tu vorbeai cu alte fete m-a impins sa fac una ca asta, desi inima nu vroia creiul spunea sa o fac. Sa stii ca regret enorm ca ne-am despartit si mi-as dori sa putem fi din nou imreuna. Nu uita ca acolo unde cineva te astapta, acel cineva sunt eu si te rog sa ma ierti daca ti-am gresit cu ceva.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zii asa: Asculta, imi pare foarte rau pentru ca am fost geloasa, promit ca nu voi mai repeta greseala asta, aminteste-ti clipele frumoase ce le-am petrecut imreuna, daca vrei putem ramane prieteni, dar eu as vrea sa ne refacem relatia, promit ca va fi altfel de data asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor si tu si stefydragutzica va pricepe-ti de dati in gropi ba laughing tu daca ai avea o prietena care ar umbla cu alti baieti si te-ai despartii de ea din cauza asta tot ai vrea sa te impaci cu ea? laughing

| stefydragutzica a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te mai crede asa de smecher cand de fapt nu esti straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru stefydragutzica):

De-aia isi bat baietii joc de voi, ca sunteti prea naive, dupa aceea bazaiti pe-aici ca vai ce va doare sufletul, ca al dracu de prost...tu si fost fata buna si-ai pus suflet dar el te-a inselat, o meritati!

| stefydragutzica a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine ca esti tu destept...voi care umblati dupa fundul fetelor, care stiti doar sa va bateti joc...mai ai tupeul sa vorbesti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru stefydragutzica):

Eu? mai tu, de unde imi cunosti statutul social?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt o proasta, fa-ma sclava ta! o merit

| paceandlove a răspuns:

Nu, simplu te iubesc daca si tu ma iubesti ma crezi daca nu du-te drak