| Paix a întrebat:

Un mic sfat va rog!
Deci eu am 17 ani si iubita mea de 14 ani ne intelegem bine, ne vedem mai rar etc, in fine.
In primul rand vrea usa sti udaca merita sa fiu cu ea, deorece eu am asteptari adic as vrea a facem sex. Sunt multi asa, dar problema actuala e daca o pot convinge sa o facem sau cat de cat sa ne distram... Dar nu stiu o fata la varsta ei ce gandeste, alte ori nici nu stiu daca are rost sa fiu cu ea. Deci daca ma-ti putea da un sfa, ma iales cineva cu experienta.

Răspuns Câştigător
| MisterRip a răspuns:

Eu am experienta prietene, si sa tii minte toata viata ta asta ( niciodata nu-ti mai face asteptari) dupa vei fi dezamagit. Traieste si nu-ti mai fa filmulele despre viitor. Are 14 ani, deci nu te astepta la mare lucru de la ea, si un NU e cel mai probabil raspuns. Ea trebuie sa simta ca vrea sa faca dragoste nu ca asa vrei tu.

| Paix explică (pentru MisterRip):

Multumesc mult de sfat, apreciez mai ales de la unu cu experienta ca tine, si in legatura cu sa facem drafoste am zis doar asa daca sunt sanse sa ne distram, dar totusi e mica si suntem inca prea mici, prea devreme. Problema e ca ma atasez de ea si mi-e frica sa nu sufar mai tarziu, Oricum inca odata multumesc. Respect

15 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Las-o, nu e de tine. Serios vorbesc!
Nu esti nici pe departe indragostit de ea, pentru ca altfel nu ai mai fi pus o asemenea intrebare. Cu prea mare usurinta te intrebi daca merita sau nu sa fii cu ea.
Cauta din alea cu reputatie proasta, ca vad ca pe tine relatiile sexuale te intereseaza mai mult. Ba chiar crezi ca o sa ajungi sa suferi in lipsa lor. Bietul de tine.
Mai tarziu o sa iti dai seama ca relatii sexuale poti avea cu orice fata, dar nu langa oricare te poti simti fericit.

| Paix explică (pentru DeeaMarry):

Ce sa fac daca sunt amarat, trebuie sa ma multumesc cu dreapta si stanga laughing))

| adriang95 a răspuns:

Când pui astfel de întrebări, cam toate reacțiile o să sune așa: ești disperat!
Dacă tu vrei ca ea să îți ofere o vulvă neatinsă, asta doar pentru propria-ți plăcere, tu ce îi poți oferi? Întrebarea ta denotă faptul că tu urmărești doar vulva și în niciun caz ceva cât de cât serios (nu poți numi ceva cu adevărat serios când fata are doar 14 ani)...
Așa că recomandarea mea este să te oprești aici și să cauți una mai „de distracție" (că sunt și din astea) sau să dai niște bani în schimbul serviciilor de care ai nevoie...

| Paix explică (pentru adriang95):

Nu frate am zis si eu daca sunt sanse, dar aveti dreptate toti, imi trebuie una cat de cat mai mare care e cu capu pe umeri si are intentii serioase.
Nu poti avea asteptari de la una de 14 logic. Multumesc

| DeeaMarry a răspuns (pentru Paix):

Cu una mai mare, cu capul pe umeri si intentii serioase trebuie sa astepti mult si bine. De la un an in sus.
Ti-am zis deja ce fel de fete ti-ar trebui tie.

| Burlacu006 a răspuns:

Bai frate maine pai maine faci 18 ani si tu stai cu din astea de 13-14 ani? gasesteti ma una maca de 16 ani macar aia o sa vrea sa faceti sex, da asa cu asta zici ca esti pedofil scuze daca team suparat dar eu mi-am zis parearea mea.

| Paix explică (pentru Burlacu006):

Nu mai suparatwinking stai linistit, si da ai dreptate dar ce sa fac daca ea ma iubeste mult, nu vreau sa o ranesc.

| tranquilaaa a răspuns:

Daca o iubesti indeajuns vei astepta pana cand va fi pregatita, daca vrei doar sex, las-o!

| Paix explică:

Va multumesc multe pentru sfaturi sincer m-ati ajutat, dar sa va spun cu msta treaba deci adevaru e ca nu vreau sa ma atasej foarte tare de ea, si ea cum ii copila sa ma faca sa sufar si eu sunt dar nah totusi, si in legatura cu sexu eu am zis asa, ca na daca sunt sanse sa ma distrez putin. Nu sti udaca inteleget ce vreau sa spun.

| Creier a răspuns:

Cum adica "nici nu stiu daca are rost sa fiu cu ea"? Pentru tine o relatie inseamna doar sex? Daca da e cam naspa, si daca o dizvirginezi la varsta asta in viitor tot tu vei spune ca e c***a, mai bine las-o ca e mica si inca e copil sa-si traiasca copilaria! Tu daca ai planuri de genu plateste pe cineva!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Creier):

Cred ca e virgin si de aceea vrea o tipa mai tanara pentru ca ea are impresia ca el este mai mare o protejeaza si iti dai seama ca se simte bine in compania lui iar el o prosteste cum vrea. Vrea sa o faca cu ea ca sa ii arate ce bun este el, dar de fapt el este virgin. Nu crezi?!

| Paix explică (pentru anonim_4396):

Ca nici nu se putea mai bine, si adevarat laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Paix):

Ma bucur ca recunostitonguewinking Succes cu tipa

| MiShA8 a răspuns:

Sincer,are 14 ani! Mintea ei ar trebui sa fie la carte nu ca eu as fi nu stiu ce geniu, dar totusi...eu am 15 ani si o relatie la varsta asta nu se bazeaza pe ce vrei tu, eu zic sa iesiti la suc, la o inghetata, film pentru celelalte chestii e timp.