| 5123fsda a întrebat:

Un prieten are un obicei mai raulaughing
El face "laba" cam des si nu stie cum sa faca sa-si scoata acest obicei din cap!
ziceti-mi ce aspecte negative are acest obicei si cum poate renunta la el!

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Las ca nu mori de la putina laba.

| chazz a răspuns:

Exista un aspect negativhappy daca devine un adevarat maestru putopalmist se va gandii numai la asta, isi va pierde concentrarea asupra celorlate lucruri.zii sa lase filmele xxxhappy

| Sfatosul2012 a răspuns:

Cand vine vorba de masturbare "des" ii relativ depinde si de varsta si de status: intr-o relatie sau nu. Efecte negative nu cred asa ca are doar daca din cauza asta, fiind intr-o relatie, isi neglijeaza partenera din punct de vedere sexual, preferand sa si faca una mica. In rest eu unu cred ca masturbarea ajuta face mai mult bine decat rau, ajungi sa te cunosti sa stii cum iti place sa fii excitat. Sunt sigur ca atunci cand esti intr-o relatie e mai rar decat atunci cand esti singur. Dar atentie "des" sa nu insemne maltratare.winking

| AdyP20 a răspuns:

Tre sa guste pasarica. happy Si dupa aia nu o sa mai aibe chef de laba.

| alesiasaf a răspuns:

Sa-si caute prietena!

| vladuskhy747 a răspuns:

Da-i o poza cu bunicata goala si vei vedea ca se va razgandi

| 5123fsda explică (pentru vladuskhy747):

Deunde asa poza?laughing Bunicamea din cate stiu nu-i star porno!laughing

| DanyMadjer7 a răspuns:

Eu cred ca tu nu stii cum sa faci sa-ti scoti asta din cap si ai spus-o pe ocolitewinking