| Myhay619 a întrebat:

Hei! Am un sagem my511x si sonorul scoate foarte incet, dar un prieten stie o faza nu stiu cum dar poate sa bage sonorul mai tare dar nu face asta decat pe bani golanul laughing. Puteti sa-mi ziceti si mie cum as putea face sa scoata sonorul mai tare?

1 răspuns:
| Machetuţă a răspuns:

Stiu ca si un prieten de al meu a avut modelul acela. Si din cate tin eu minte el tinea apasat pe in sus cand era in playerul muzical si ii aparea controlul volumului.