| anonim_4396 a întrebat:

Un prieten de al meu a incercat sa ma violeze. Va rog ajutati-ma. Chiar nu stiu ca sa mai fac. Simt ca innebunesc.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Spune-le parintilor imediat, si vor stii ei ce sa faca!

| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa-l ocolesti sau sa stai cat mai departe de el. Daca va continua sa te agaseze sau ameninte, anunta-ti parintii sau transmite-i ca va avea de-a face cu politia de moravuri. Sanatate!

| kandaraki a răspuns:

Trezeste-te din somn si ajunge sa scrii prostii pe net, povesti inventate.
esti o persoana care vrea sa intre in conversatii din faptul ca nu comunica cu nimeni.

| sweetangels a răspuns:

Ce "prieteni" mai ai si tu?!

| Yon1470 a răspuns:

Mai bine ti-ai anunta parintii si poate rezolvi problema mai repede decat pe internet.

Răspuns utilizator avertizat
| JoookkkeeeRRR a răspuns:

Vorbesti cu ai tai si le explici ce s-a intamplat si va duceti la politie si depui plangere impotiva lui, deoaree a incercat o data si o sa mai incerce, du-te si rezolva problema

| Cristian0561 a răspuns:

Nu inteleg cum poate sa te violeze, daca mai incearca sa te violeze cineva, da-i o lovitura tare la ****