| Reny_8948 a întrebat:

Un psiholog ceva? Am niste probleme pe plan sentimental si as avea nevoie de cineva care sa imi dea niste sfaturi. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| roxynutza a răspuns:

Psiholog nu sunt dar daca te pot ajuta cu ceva mi-ar face placere happy

4 răspunsuri:
| ella010685 a răspuns:

Posteaza direct problema ta, sunt sigura ca vor fi destule persoane dispuse sa te ajute cu un sfat, cel pe care il urmezi depinde numai si numai de tine...

| Claudiu28 a răspuns:

Anonimusyo93 baga id asta, e cel mai bun psiholg pe care il stiuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putem sa stim si problema? Altfel, psiholog sau nu, nu se poate face nimic.

| KeporLove a răspuns:

Membri comunitati TPU nu au licenta de "Pishologi" dar aia nu inseamna ca nu iti pot da sfaturi bune.
Posteazati problema, o sa primesti mai multe sfaturi de la persoanele care au trecut prin aceleasi probleme tu poti sa iti alegi din acele sfatur cateva sa vezi care ti se potriveste!