| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.

Stie cineva un site sau un psiholog cu care as putea vorbi online si gratis?
As avea nevoie de cateva sfaturi.

Multumesc anticipat ☺

3 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Pentru sfaturi te duci la prieteni, psihologu nu merge asa, el te cheama mereu sa-ti spuna ca ai niste "probleme" si trebui sa mai discutati, nu e gratis, ia-ti gandul.

| Furnicuta000 a răspuns:

Un psiholog bun nu o sa stea de vorba cu tine pe gratis online. Intra pe grupuri de anxietate si depresie pe Facebook si acolo mai sunt studenti la psihologie care sunt dispusi sa te consilieze pe gratis

| Nume6 a răspuns:

Gratis îi ceri mamei tale care o să îţi zică lucruri mai bune decât orice psiholog si te vei simţi mai bine și tu, mai eliberata.