| YukyTsukiyomi a întrebat:

Buna funda+voturi eu plac un baiat si el pe mine dar era o perioada cand eu il placeam foarte mult acum nu chiar asa...eu cand sunt cu un baiat nu-mi place sa ma imbratisese sarute etc dar cu timpul ma obisnuiesc ieri am vbit pe mess si mi-a propus sa iesim eu am acceptat dar dupa nu am mai vrut si mi-am inchis telu acum probabil s-a suparat. El e un baiat mai tupeist cu fetele sa zic asa. deci ce i-as mai putea spune despre incidentul cu telefonul si daca mi-ati mai da niste sfaturi in legatura cu baietii fundita big grin mersi happy

1 răspuns:
| horiaujoc_9272 a răspuns:

Un sfat mititel ( maricel ) baietii sunt incapatanati vot doar atentie si dragoste nu ma refer la sex straight face vor doar sa fie ei cei mai tari acum ce sa faci cu prietenul tau e sa-i spui ca din greseala iai inchis ca tot te suna cineva cu nr ascuns sau sa-i spui ca telefonul a fost la mama ta si la inchis ia din greseala terog o funda nu cer mai mult XDDDD :XX te pup pa