| YukyTsukiyomi a întrebat:

Buna funda+voturi eu plac un baiat si el pe mine dar era o perioada cand eu il placeam foarte mult acum nu chiar asa...eu cand sunt cu un baiat nu-mi place sa ma imbratisese sarute etc dar cu timpul ma obisnuiesc ieri am vbit pe mess si mi-a propus sa iesim eu am acceptat dar dupa nu am mai vrut si mi-am inchis telu acum probabil s-a suparat. El e un baiat mai tupeist cu fetele sa zic asa. deci ce i-as mai putea spune despre incidentul cu telefonul si daca mi-ati mai da niste sfaturi in legatura cu baietii fundita mersi

Răspuns Câştigător
| adelle23 a răspuns:

In primul rand buna. Frumos din partea ta ar fi sa ii explici incidentul cu telefonul printr-o scuza cat de cat plauzibila, de exemplu a trebuit sa pleci cu ai tai, si nu ai mai avut timp sa il anunti pentru ca ti se descarcase telefonul. Daca intr-adevar iti place, mai da-i o sansa... poti sa ii spui " am putea recupera intalnirea pierduta daca vrei " sau daca ai putin mai mult orgoliu, asteapta sa iti propuna el a doua oara, depinde doar de tine. Baietii oricum se pricep la " mirosit ". cand te simt ca esti mereu aceeasi ahtiata dupa ei, incep sa se bazeze ca tu vei fi mereu acolo langa ei, indiferent. incearca sa fi mereu altfel... incat sa nu te " citeasca " big grin :* si daca nu merg astea, cu timpul se vor rezolva. el le rezolva pe toate si le aranjeaza pe toate dupa sufletul nostru.