| tonyc7 a întrebat:

Unde credeti ca i-ar place mai mult unei femei tinere sa locuiasca cu iubitul ei? Intr-un apartament spatios de bloc, situat langa un mall din centrul orasului sau intr-o vila cocheta situata intr-o comuna de la marginea orasului?

10 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Intr-o vila cu piscina n centrul orasului

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde numai de femeia in cauza ce preferinte are ea.
Eu una, as prefera o vila cocheta in varf de munte, daca este posibil.

| tonyc7 explică (pentru Violleta2022):

De ce tocmai in varf de munte unde e frig si loc izolat si nu undeva langa oras?

| Violleta2022 a răspuns (pentru tonyc7):

Fiindca prefer aerul curat, linistea muntelui si ciripitul pasarilor si ma fascineaza muntele.
Apoi nu-i frig, ca s-au inventat caloriferele si sobele pe gaz, lemn sau carbune, asadar nu ai de ce sa-ti fie frig.
Stiu cum este sa traiesti intr-un oras mare si intr-o metropola a lumii, si nu vad decat aglomeratie obositoare. Iar la periferia orasului nu vad decat saracie si oameni ai starzii, asdar nimic sa ma tenteze sa stau langa oras.
Ma rog, inca locuiesc in metropola asta, super aglomerata si super obositoare. Am tot ce-mi trebuie, muncesc online acum, deci pot face acest lucru si din varf de munte, unde pot avea linistea mult dorita, aerul super-curat si un peisaj de vis.

| Sofer a răspuns:

Ambele variante le-ar plăcea la femei. Sa fie și piscina la etaj laughing

| Lukasssz a răspuns:

In mijlocul orasului, intr-o vila cu 5 etaje.

| DonEduardo a răspuns:

Sunt femei si femei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie la vila cochetă de la marginea orașului, cu condiția să aibă și piscină și grădină mare și plină de vegetație. ❤

| Paul754880338 a răspuns:

Daca intrebarea este una utopica e ok si scuzabil. Daca insa exista o rubrica, cu aceasta intrebare in chestionarul de la banca ce precede imprumutul pentru o astfel de achizitie imobiliara, atunci se cade sa intrebam putin inainte de asta si ce aport financiar are tanara femeie, nu? Asta pentru ca ea va deveni mai putin atragatoare fizic (in cazul in care asta era atu-ul pentru care poate fi intrebata despre cele doua variante ) pana la final, la achitarea imprumutului. Scuzati insa pragmatismul, daca cumva eram intr-o poveste cu un Fat Frumos bogat si o printesa rapitor de frumoasa dar saraca.

| Jano a răspuns:

Depinde ce informati a primit in timpul vieții. Daca tine cont cat ii de poluat aerul unde se afla vila, ce amprenta de poluare are vila asupra mediului.