| lorenmorgan a întrebat:

Imi place de fostul coleg de clasa. acum invatam in licee diferite si ne vedem uneori la bar cind ma vede imi da un sarut pe buze si-mi zimbeste si-mi da intrebari cum la scoala ma intreaba mereu cu cine ma intilesc.sa intimplat ca m-am sarutat de 2 ori cu el si m-a intrebat. daca imi place un pic de el si i-am raspuns ca este oleaca dar eu nu l-am intebat asta ca sunt timida si imi era cam frica sa-l intreb. Intr-o seara am fost la o cafenea cu prietenii mei si era si el in locul acela si sa salutat cu prietenii mei dar cu mine sa salutat inainte cind eram la bar nu ne-am vazut de 3-4 luni si cind m-a vazut ma inbratisat si iarasi mi-a dat un sarut pe buze.cind eram la cafenea ne-am hotarit sa plecam cu prietenii la un night club ei deja sa indepartasera de mine si ca la urma am cerut sticla lui sa beau apa si mi-a spus sa-i dau in schinb un sarut pe obraz m-am apropiat sa-i dau pe obraz dar el a inceput sa-ma sarute pasional dar eu nu m-am lasat am plecat. oare ma place?

4 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Oare trebuie sa te calce cu masina ca sa intelegi?

| NnDWtf a răspuns:

Nuuuuuu, te uraste.
LOGIC CA TE PLACE!
Voua nu va functioneaza neuronii bine.

| GigiMenta a răspuns:

Evident ca te place tu ce crezi? Orice baiat de pe strada te saruta pe buze?

| GuessWho95 a răspuns:

Eu nu inteleg nebunia asta. MA SARUTA PE BUZE, dar suntem amici, oare ma place? Trebuie sa te loveasca cineva dupa cap sa-ti dai seama?