| KaRioKa a întrebat:

Unde v-ati cunoscut actualul partener?

12 răspunsuri:
| Georgeeeeeeeee a răspuns:

Dar 'fosta parteneră' ce are?

| ShadyRO a răspuns:

Pe strada

| Seby90 a răspuns:

M-am nascut cu actuala mea partenera, e cam lipita de mine!

| Azµre a răspuns:

Iti repostez ce am scris intr-un alt post iarasi happy

Mi-am cunoscut partenera din intamplare pe hi5 am vazut un comentariu ridicol dat de un prieten al meu si am comentat si eu spunandu-i ca nu e adevarat ce a spus respectivul apoi am mai vb cu ea prin chat-ul de pe hi5 abia dupa vreo 2 saptmanani am bagat-o in seama. Chiar nu vroiam nimic de la ea pur si simplu sa fim amici. Am hotarat sa o scot afara sa o cunosc si i-am zis la misto, hai sa iesim la o cina romantica in doi pe malul unei ape. Zis si facut am iesit afara, si am dus-o la o cina romantica pe malul unei ape intr-o seara cu cer instelat :X... e aa ramas surprinsa de absolut tot. Am dus-o acasa, era inca in stare de soc cum s-ar zice nu stia ce sa zica si ce sa faca. Am mai iesit apoi dupa 3-4 zile, in care am vb mai mult la telefon, eu fiind plecat din oras. Am iesit ne-am plimbat nu i-am zis nimic ca vreau sa fiu cu ea sau ceva pana aproape de sfarsit sa o duc acasa m-am oprit intr-un parc, am pus o melodie de dragoste si am dansat cu ea, si atunci i-am spus ca o plac si daca vrea sa fie cu mine.
Nu mi-a zis nimic atunci am dus-o acasa, si la scara am sarutat-o eu am intors spatele si am plecat, apoi am primit mesaj de la ea ca s-a indragostit de mine. Si am ramas impreuna pana in ziua de azi ( 3 ani de zile )
La 6 luni i-am daruit un lantisor cu 3 pandantive, bagat intr-un cufar, si cufarul intr-o cutie mare cu nisip laughing. Cele 3 pandantive erau, un peste, o stea si o inima, ceea ce semnifica ca i-am daruit inima mea intr-o seara cu cer instelat pe marginea unui lac.
Apoi la 2 ani am cerut-o de sotie blushing... punand inelul intr-un ou kinder pe care l-am desfacut cu grija si am scos jucaria si am pus inelul. A fost un soc blushing.
Asta e povestea mea de dragoste!

Acum legat de fata perfecta eu tocmai am gasit-o, o fata destepata cu capul pe umeri deschisa la discutie, iubitoare, ascultatoare, sincera! Fizic este o tipa slabuta, inalta 1.75, cu craci misto laughing, este frumoasa mea :X.
Continuare? pai sa vedem... mai avem de trait nu? Inca suntem impreuna si o sa fim mereu. Orice ar fi eu o iubesc si ea ma iubeste, mai mult de atat ce as mai putea spune?

| darnme a răspuns (pentru Azµre):

Ce draguut, sa va tina!

| Azµre a răspuns (pentru darnme):

Ține, ține. Mulțumim. Deja suntem la al 4 lea an! Eu ți-am postat dintr-un post anterior de anul trecut.

| Azµre a răspuns:

Mulțumim mult. Sunt destui băieți ca mine doar că unora le este greu să treacă de timiditate sau alții sunt influențați de către anturaj. Mulți sunt influențați de proprii prieteni, care spun că majoritatea femeilor sunt curve și nu merită nimic. Știu pentru că am auzit aceste lucruri, dar nu am băgat de seama. Și adevărul este altul majoritatea femeilor merită mai mult decât actualmente au. Femeia a fost creată ca să o îndrăgești și să o iubești!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe internet

| hellaw a răspuns:

Pe teren love struck

| alecsao a răspuns:

eram in aceeasi clasa la liceu, au trecut 5 ani si inca merge :X

| Laliiiiiiiiiiii a răspuns:

La verisorul meu acasa, a fost dragoste la prima vedere.

| Muresan_Iulian_1994 a răspuns:

Nici unde