| lifeistough a întrebat:

Unde v-ati cunoscut actualul/a sot/ie?

3 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Mi-am cunoscut sotia in statiunea Paltinis unde intamplator eram in concediu de odihna.

| ele30 a răspuns:

Ne am cunoscut acu 14 ani la un joc de tenis si de atunci a trecut ceva vreme la ora actuala avem 2 copii.Era frumos atunci la inceput sa simti fluturii aceia in stomac si primul sarut

| viki1212 a răspuns:

Mi-am cunoscut sotul pe mirc si culmea este ca eram si din in acelasi liceu.
Ne-am batut joc pe mirc unul de altul, dupa care ne-am intalnit, ne-am placut si de atunci suntem impreuna. A fost primul meu iubit si pentru el la fel, eu fiind prima lui iubita. Asa mi-am cunoscut eu jumatatea. Tu cum ti-ai cunoscut sotul/sotia?