| Rux_5597 a întrebat:

Unde v-ati cunoscut iubitul/iubita?

Răspuns Câştigător
| ღShawtyღ a răspuns:

In gararolling on the floor vb serios.stateam amandoi pe peron asteptam trenul, am urcat in acelasi compartiment, am vb 3 ore cat a durat calatoria, ne'am dat nr de tel, si am descoperit ca stateam in acelasi oras:p am inceput sa ne intalnim. P. S. nu a fost (cel putin din partea mea) dragoste la prima vedere laughing. dar acum il iubesc:X

11 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Prin prietena mea, ea fiind impreuna cu prietenul lui cel mai bun. Prima oara am vorbit la telefon si dupa o saptamana ne-am cunoscut.

| Romancutza a răspuns:

Prin telefonlaughingla bunici.Bine ca acum nu mai sunt cu el.

| AliceHappyGirl a răspuns:

El este varul unei prietene f bune de-a mea si ne-am intalnit intamplator in oras cu el. Si atunci prietena mea mi-a facut cunostinta cu el. Apoi ne-am mai intalnit intamplator prin oras, ne salutam, dar nimic mai mult. Si la majoratul prietenei mele ne-am reintalnit, am vorbit mai mult, ne-am cunoscut mai bine si asa am devenit iubiti happy

| DEBrown a răspuns:

La second-hand.

| doinitza12 a răspuns:

Pai eu l-am cunoscut la o petrecere la prietene mea...si a fost dragoste la prime vedere

| IuliaAkaTrixxie a răspuns:

La scoala rolling on the floor

| sbt a răspuns:

In discoteca acum 9 luni happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La un suc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De Paste in Biserica. L-am placut de prima

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Biserica de Paste. L-am placut de prima data

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La un majorat acum o saptamanabig grin si ne-am si combinatsmug:X