| EmoKiddKills a întrebat:

Unei fete i place de mine.Sunt fata.Si chiar nu inteleg.Tot ma trage si imi tot spune lucruri ciudate care nu le prea inteleg, se intinde langa mine in pat.imi ridica bluza...ma pipaie...raspuns fast fastfast

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| BaiatulAnonim a răspuns:

Probabil e lesbiana si vrea sa te indemne si pe tine la "experiente noi", ca sa le zicem asa. Tu poti sa-i explici pe romaneste ca nu te atrag femeile, dar daca te incita ideea sa o faci cu o fata, mariti cercul la o partida in 3 ( sa fie si un baiat).

| Pedala a răspuns:

Nici pe departe amuzant. slab rau

| IrinaBiancaDulce a răspuns:

Misto!big grin experiente noi big grin si eu si eu tongue glumeam.sau. nu tongue

| EmoKiddKills explică:

Chiar,cateodata cand suntem singure la ea acasa face stiptis si imi tot arata dildo-uri se masturbeaza(ea crede ca lucruri de astea ma excita)(CHIAR DELOC)...raspuns fastfastfast

| EmoKiddKills explică:

Mersi dar nu cred ca voi ''experimenta'' asa ceva prea devreme(Niciodata)Kiss kissMss pentru sfaturi

| punk26 a răspuns:

E lezbi, (Pt ele e ceva normal)! II PLAC FETELE. Spune-i ca tie iti plac baieti.

| eforie a răspuns:

E clar ca fata e lesbi si doreste sa te aiba. Merita sa incerci o astfel de experienta, lasa-te in voia sortii, lasa-te pe spate si las-o pe ea sa iti faca acel ceva pe care il vei dori mai tarziu de la prieten, sot, amant, e bine ca in viata sa ai parte de cat mai multe, daca treci prin acea experienta nu inseamna ca esti lesbi, vei sti cu siguranta a doua zi daca preferi baia\etii sau fetele, sau poate merg la doua capete, pana atunci insa: las-o sa-si faca treaba, nu ai nimic de pierdut, vei trai senzatii superbe.

| iuly95 a răspuns:

Doamne spune i ca iti plac baietii lol