| anonim_4396 a întrebat:

Uneori,cand iubim ceva ce noi zicem ca nu vom renunta niciodata la el, vrei sa adormi te gandesti numai la el..si nu mai poti sa-ti revi in fire...cand il placi cam preaaa mult si-l vezi pe facebook ca o place pe una dintr-a opta si-ti vine sa-i tragi un pumn in fata de cate ori il vezi! scuzepe scurtnu stiu ce sa fac.

e un baiat suuper dragut de care mie..imi cam place..si mi ciuda pe el ca si-a pus o poza pe facebook in care e o cu*va care pe mine ma dispera deja! frate cica la o prietena de-a mea ca aia se da la toti baietii si chestii d-astea..no bine eu de unde sa stiu ca o intreb pe ea ca eu nu-s de la scoala aia ca-s la nr.4 si ea la nr.1 si imi cam zice ce face el.

deci cel mai tare fratele meu m-a enervat ca ieri s-a intalnit cu el,si eram si eu de fata, si face ea ca:
"Auzi, tu stii unde sta nu stiu cine?
Aaa da stii magazinul ala Madonna?
Da
No la blocu' ala la apartamentul 8
Ok mrss
Ok paa
Auzi
Ce-i?!
Stiu o fata care te iubeste(eu)
Aha.
O cheama gabriela.
Mda...
Si e la avram stanca...stii tu nr 4
Asa.
O stii care?
Nu.
Dar cand am ocazia, sa ti-o arat?
Daa logic ca da.Dar acum inventezi?
Nu! In fine hai ca ne mai vedem ca eu ma duc sa-l caut pe ala..Pa!
Paa"
Si dupa-aia am inceput s-o injur.
Si acum mi si rusine sa-l mai vad....Cu ochisorii aia caprui si mari de catelus, si cum se uita la mine ca un iepuras, si are o voce asa de pisoias dragut.Ce pot sa fac? Apropo sa-mi raspunda fetele ca baietii sunt ca niste comori si trebuie ingropati adanc in pamant.

4 răspunsuri:
| EUBMV89 a răspuns:

happy Imi place faza cu baieti, cam ai dreptate. happy Ma ce sa zic, incearca sa il cuceresti, incearca sa aflii cat mai multe despre el ca sa stii de unde sa incepi. Nu o mai injura pe aia de fata cu el si cand il vei revedea spune-i ca iti pare rau ca l-ai facut sa asiste la spectacolul de ziua trecuta si ca a fost totul o eroare ca nu o suporti pe respectiva si ti-ai iesit din pepeni si bineinteles ca nu se va mai repeta. Incearca sa va faceti buni prieteni si asa sa petreceti mai mult timp impreuna, intreaba-l daca ar vrea sa mearga cu tine undeva (eu stiu la cumparaturi spre exemplu) ca te plictisesti singura, chestii de genul.

| GabiiHaș a răspuns (pentru EUBMV89):

El n-a fost de fata cand am injurat-o pe ea.

| EUBMV89 a răspuns (pentru GabiiHaș):

A tunci cu atat mai bine, incearca sa nu injuri in general cand este el de fata. Fi tu insuti fa-l sa se indragosteasca de tine nu de ceea ce i-ar place lui. Si ti-am zis incearca sa va faceti buni prieteni ca sa il cunosti mai bine si sa petreci mai mult timp cu el.

| EUBMV89 a răspuns (pentru GabiiHaș):

Fa-l sa aiba incredere in tine. Incepi tu prin a avea in el.