| Cheo0S a întrebat:

Unii isi incripteaza prietenele pe picioare cu rani ca sa stie lumea ca sunt ale lor? Niciodata nu am inteles tiparul asta de oameni, daca vrea cineva sa ma lumineze as fi recunoscator, de obicei sunt un bombardier + pitipoanca plini de tatuaje cu flori sau semne sexualelaughing inteleg ca unii oameni sunt interesati de bdsm dar acestia mi se par cam penibili si scarbosi.

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cred ca ai prea mult timp liber încât sa te intereseze asa ceva, fiecare are dreptul sa facă ce dorește

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

In liceu am stat cu bombardierii si pitipoancele. Nu ai ce intelege de la ei, fac gesturile alea din nevoia de atentie si lipsa de ocupatie.

| sierra1 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

~ Yandre : Nu merita sa ti bati capul cu asemenea specimene... Intra numai sa se pupe singure intre picioare~

| Cheo0S explică (pentru sierra1):

In visele tale se uita turbina la tine fa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Unii isi incripteaza prietenele pe picioare cu rani ca sa stie lumea ca sunt ale lor?"
Nu.Fac asta din prostie, pentru a-i "demonstra" lui iubi cât de mult îl/o iubesc şi pentru a cerşi atenţie.

| Cheo0S explică (pentru anonim_4396):

Si tie cum ti a demonstrat iubi cat de mult te iubeste? Sau cum ti-ar placea sa-ti demonstreze?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cheo0S):

Aş prefera să păstrez asta pentru mine.

| InYourPants a răspuns:

La ce te referi

| SkateFunk a răspuns:

Probabil esti vreun gras din ala retras care sta in ultima banca uitat de lume si se uita la cei pe care i-ai descris si nu intalege nimic, esti in lumea ta, normal ca la 15 ani nu ai ce sa intelegi laughing off

| Lovelyrockgirl a răspuns:

Le fac proprietate privata.

| Cheo0S explică (pentru Lovelyrockgirl):

E dragut dar totusi sa nu vada nimeni.